U požáru valníku a balíků slámy zasahovaly na Pelhřimovsku čtyři jednotky hasičů

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

06.08.2018
pozarE.png
V sobotu, 4.srpna 2018, dopoledne vyjely čtyři jednotky hasičů k ohlášenému požáru valníku a deseti balíků slámy na komunikaci u obce Kaliště na Pelhřimovsku.

ViewImage-(4).jpg

Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil.
hasic-aut.jpgHlášení o požáru přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 10, 38 hod a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Humpolec společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Humpolce, Kejžlice a obce Kaliště.

ViewImage-(5).jpg

Hasičům se podařilo během pár minut intenzivního hašení plameny uhasit. Majetková škoda vzniklá požárem ztrataE.jpgbyla předběžně vyčíslena na částku 54,5 tisíce korun, přičemž škoda ve výši 50 tisíc korun vznikla na valníku a škoda ve výši 4,5 tisíce korun na balících slámy.

Požár zapříčinila technická závada.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina