V Ledči nad Sázavou hořela hala výrobního podniku

HZS Kraj Vysočina //Žhavé aktuality/Z regionů

22.08.2022 | Ledeč nad Sázavou/ Kraj Vysočina
V Ledči nad Sázavou hořela hala výrobního podniku

V neděli 21. srpna 2022 před čtvrtou hodinou ráno přijala operátorka tísňové linky Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o požáru v hale (galvanovně) výrobního podniku sídlícího v ulici Podolí v Ledči nad Sázavou.

Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou a Havlíčkův Brod společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Ledče nad Sázavou, Světlé nad Sázavou, Jedlé, Kožlí a jednotkou společnosti KOVOFINIŠ s.r.o. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu.

Dostat požár pod kontrolu se zasahujícím jednotkám podařilo před šestou hodinou ráno. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 100 milionů korun. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

Zdroj: HZS Kraje Vysočina