Vážná nehoda na obchvatu Golčova Jeníkova, hasiči vyprošťovali dva zraněné

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

Vážná nehoda na obchvatu Golčova Jeníkova, hasiči vyprošťovali dva zraněné
ViewImage-(7).jpg
V neděli, 25..2. 2018,  v 17,28 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o nárazu osobního vozidla do mostku na obchvatu Golčova Jeníkova. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Ledeč nad Sázavou a Čáslav společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Golčova Jeníkova.

ViewImage-(8).jpg

Po nehodě zůstaly ve vozidle dvě zaklíněné zraněné osoby. Hasiči zraněné vyprostili za použití speciálního hydraulického nářadí. Ihned po vyproštění byli zranění předáni do péče zdravotníkům, kteří je po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitními vozy k dalšímu ošetření do nemocnice.
Komunikace zůstala po nehodě neprůjezdná.

ViewImage-(9).jpg

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
Po zadokumentování dopravní nehody policisty pomohli hasiči s naložením havarovaného vozidla na odtah.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina