Ve Veselé hořel rodinný dům a stodola

HZS Kraj Vysočina //Žhavé aktuality/Z regionů

25.05.2022 | Veselá/ Kraj Vysočina
Ve Veselé hořel rodinný dům a stodola

V úterý 24. května 2022 po osmé hodině večer vyjelo šest jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů k ohlášenému požáru rodinného domu a přilehlé stodoly v obci Veselá na Pelhřimovsku. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil.

Na likvidaci požáru hasiči nasadili několik vodních proudů. Dostat plameny pod kontrolu se zasahujícím jednotkám podařilo po pár minutách intenzivního hašení. Hasiči dále rozebrali požárem zasažené konstrukce a dohasili jednotlivá ohniska hoření. Úplná likvidace požáru proběhla po desáté hodině večer.

Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

U požáru zasahovaly jednotky profesionálních hasičů ze stanic Pelhřimov a Kamenice společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Častrova, Horní Cerekve, Počátek a obce Veselá.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

Zdroj: HZS Kraje Vysočina