Ve Ždírci nad Doubravou se v neděli v podvečer střetla dvě osobní vozidla, nehoda si vyžádala zranění

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

18.12.2017
V neděli, 17.prosince 2017,  v 18,38 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě dvou osobních vozidel v ulici Brodská ve Ždírci nad Doubravou.

Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů z Chotěboře společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Ždírce nad Doubravou.
Při střetu dvou osobních vozidel se zranila jedna osoba a skončila v péči zdravotníků. Hasiči na havarovaných vozidlech provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina