Vůz na Pelhřimovsku začal po nárazu do stromu hořet, zranili se dva lidé

18.02.2018
Vůz na Pelhřimovsku začal po nárazu do stromu hořet, zranili se dva lidé
aq-(1).jpg

V sobotu 17.února 2018 v 13,59 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě s následným požárem na komunikaci u obce Horní Rápotice na Pelhřimovsku.

komn-(1).jpg

Na místo události operační důstojník vyslal jednotku profesionálních hasičů ze stanice Humpolec s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou

we-(1).jpg

Vůz začal po nárazu do stromu hořet. V době nehody cestovaly ve vozidle čtyři osoby. V době příjezdu hasičů na místo události byla celá osádka mimo havarované vozidlo.  Při nehodě se zranili dva lidé. Zdravotníci je po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice.
kon-(1).jpg
Hasičům se podařilo velmi rychle požár zlikvidovat. Provoz na komunikaci byl omezen. Hasiči technicky zajistili vůz i místo události.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina