Zaklíněnou řidičku museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionů

Zaklíněnou řidičku museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit

nehoda44.pngVe čtvrtek ,6. prosince 2018, v 17.51 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u obce Kunemil na Havlíčkobrodsku.

hasic-auto4A.jpgNa místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Světlá nad Sázavou.

Osobní vůz skončil po nehodě převrácený na boku. Uvnitř vozidla zůstala zaklíněná zraněná řidička. Hasiči ji museli sanita.jpgvyprostit za použití speciálního vyprošťovacího nářadí. Ihned po vyproštění byla zraněná žena předána do péče zdravotníkům, kteří ji po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do havlíčkobrodské nemocnice.

akce.pngHasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

akce.pngPo dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

akce.pngPříčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina