Zraněnou řidičku transportovali zdravotníci do nemocnice letecky

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

Zraněnou řidičku transportovali zdravotníci do nemocnice letecky
nehoda22.png
Ve středu ,28. listopadu 2018, v 8.28 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o nárazu osobního vozidla do stromu na komunikaci spojující Telč a Radkov. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Telč.

Při nehodě se zranila řidička osobního vozidla. Zasahující hasiči poskytli zraněné ženě předlékařskou první vrtul2.jpgpomoc a po příjezdu zdravotníků ji předali do jejich péče. Po nezbytném ošetření na místě události zdravotníci ženu transportovali letecky k dalšímu ošetření do brněnské nemocnice.

Na havarovaném vozidle hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.
Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina