False

Hasičský charitativní kalendář pro Eleganci bez bariér

Zábava/Dobrý nápad/Tip

20.09.2019 | Solnice/ Královehradecký kraj
Hasičský charitativní kalendář pro Eleganci bez bariér

„Elegance bez bariér“ je název charitativní módní přehlídky, která je svého druhu výjimečná. Na módním molu se totiž pro dobrou věc představují přímo vozíčkáři. Letošní ročník Elegance bez bariér proběhne 7. října 2019 od 19 hodin v nově zrekonstruovaných prostorách Společenského domu v Solnici. Výtěžek z celé akce podpoří rodinu Koukolových s dcerou Aničkou, která je ležící, maximálně si sedne. Proto navštěvuje pátým rokem Speciální pedagogické centrum v Hradci Králové, kde má individuální vzdělávací program, a také se vzdělává doma s maminkou. Trénuje hlavně stání na vertikalizačním stojanu, klokankách a s ortézkami, po kterých zaznamenávají velký pokrok.

Letos podpořili akci také hasiči. Příslušníci HZS Královéhradeckého kraje z územního odboru Rychnov nad Kněžnou nafotili speciální kalendář. Výtěžek z prodeje kalendáře, který organizátoři módní přehlídky prodávají za symbolických 150 Kč, poputuje právě na pomoc Aničce a její rodině.

Prodej kalendáře zajišťují organizátoři akce. Objednat si jej můžete na e-mailu palascakova@elegancebezbarier.cz, může být zaslán poštou nebo předán osobně dle domluvy v Hradci Králové, Týništi nad Orlicí nebo Rychnově nad Kněžnou. K dostání je také v Rychnově nad Kněžnou v potravinách AB. Malou fotoochutnávku z kalendáře najdete ve fotogalerii níže - autorem fotografií je Michal Fanta.

Předprodej vstupenek na módní přehlídku Elegance bez bariér je spuštěn. Vstupenku můžete zakoupit na webových stránkách Elegance bez bariér a také osobně na těchto místech: Informační centrum Rychnov nad Kněžnou, Společenský dům Solnice, pobočka Generali Kostelec nad Orlicí.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: Michal Fanta

1