Moravskoslezští hasiči vyjeli ráno ke čtyřem nehodám.

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Moravskoslezští hasiči vyjeli ráno ke čtyřem nehodám.

msl.jpg hzs_msk.jpg
Ke čtyřem nehodám, které by mohly souviset s hlášenou ranní ledovkou, vyjeli profesionální hasiči (HZS MSK) na území Moravskoslezského kraje od půl šesté do půl deváté ranní.

df.png
             V Ostravě-Muglinově skončila srážka dvou osobních aut kolem půl deváté zraněním jedné osoby,

df.png

Ve Stonavě (okres Karviná) se před šestou hodinou ranní srazil nákladní s osobním automobilem. Hasiči z karvinské stanice HZS MSK zabezpečili obě havarovaná vozidla před případným požárem a na menší únik provozních kapalin použili nasákavý sorbent. Bez zranění.

df.png

Bez zranění se kolem půl deváté obešla nehoda jednoho osobního automobilu v Bruntálu. Hasiči ze zdejší stanice HZS MSK tak nemuseli z vozidla nikoho vyprošťovat.

df.png

Do Tísku vyjely o půl šesté dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Bílovec a Ostrava-Zábřeh, odtud vyprošťovací speciál Mercedes Actros Bizon a pojízdná dílna. Po dobu vyprošťování fabie z příkopu - asi na 20 minut - byla silnice Bílovec-Tísek zcela uzavřená. Hasiči povolali kvůli zledovatělé silnici posypovou službu.

gggg.jpg

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje