Vyprošťování neposlušné fabie z potoka v Ludgeřovicích

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Vyprošťování neposlušné fabie z potoka v Ludgeřovicích

techn5.jpg
Tři jednotky hasičů, především hydraulická ruka vyprošťovacího speciálu z opavské stanice HZS MSK, zasahovaly ve čtvrtek, 22.listopadu 2018, odpoledne v Ludgeřovicích (okres Opava), kde zřejmě špatně zaparkovaný osobní automobil Škoda Fabia sjel z pozemku rodinného domku do potoka. Událost se obešla bez zranění.

a.jpg

Šikovní hasiči ze dvou jednotek Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK, Opava a Ostrava-Přívoz) a jednotka dobrovolných hasičů Ludgeřovice kvůli možnému poškození fabie při vyprošťování navijákem povolali z Opavy vyprošťovací speciál na podvozku Tatra 815, kterým fabii postavili na původní místo.

aaas.jpg

Podle velitele hasičského zásahu byla fabia po vyproštění pojízdná, pouze měla pomačkané plechy, způsobené sjezdem do koryta potoka svou zadní částí.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje Foto: Moravskoslezského kraje

ViewImage-aspx-(1).jpg