Na 164. km dálnice D1 ve směru na Prahu havaroval v pondělí večer řidič s dodávkou, skončil v péči zdravotníků

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

27.02.2018
13.jpg
V pondělí v 20,40 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě dodávky na 164. km dálnice D1 ve směru na Prahu. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Velká Bíteš, Velké Meziříčí a Rosice.

ddfg.gif 2586566_z_chranka__sanitka__z_chrann__slu_ba__155_denik-630.jpg
Při nehodě se zranil řidič dodávky a skončil v péči zdravotníků, kteří jej po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.
Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na dálnici ve směru na Prahu omezen.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina