PŘEHLED UDÁLOSTÍ

PŘEHLED UDÁLOSTÍ

12. leden až do 7,00 hodin 13. leden  2017

Žďársko
V 07,10 hod vyprostila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí osobní vůz, který zapadl na komunikaci u obce Lavičky.
V 11,36 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů sníh ze střechy školy na ulici Komenského ve Velkém Meziříčí.
V 12,30 hod odstranila jednotka profesionálních hasičů ze Žďáru nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Nového Města na Moravě sníh ze střechy domu na Vratislavově náměstí v Novém Městě na Moravě.
V 14,54 hod pomohli žďárští profesionální hasiči zdravotníkům s transportem pacienta na ulici Mrštíkova v Novém Městě na Moravě.
V 05,35 hod otevřela jednotka profesionálních hasičů z Velkého Meziříčí dveře domu na ulici Poštovní ve Velkém Meziříčí.
Jihlavsko
V 07,19 hod vyprostila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava nákladní vůz z příkopu na komunikaci u Nového Pávova.
V 08,59 hod vyprostila jednotka profesionálních hasičů z Telče  osobní vůz, který zapadl na komunikaci u obce Zadní Vydří.
V 11,38 hod pomohli profesionální hasiči z Třeště zdravotníkům s transportem pacienta v Hodicích.
V 12,45 hod vyprostili jihlavští profesionální hasiči dodávku a osobní vůz z příkopu na komunikaci u obce Studénky.
Třebíčsko
V 11,17 hod pomohla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Moravské Budějovice zdravotníkům s transportem pacienta na ulici Komenského v Moravských Budějovicích.
V 20,19 hod vyprostila jednotka profesionálních hasičů z Třebíče nákladní vůz u Rokytnice nad Rokytnou.

Havlíčkobrodsko

Hasiči nezasahovali u žádné mimořádné události
Kpt.  Ing. Bc. Petra Musilová
mluvčí HZS Kraje Vysočina