Pří vážné dopravní nehodě dodávky v Náměšti nad Oslavou se zranili tři lidé

HZS Kraj Vysočina//Žhavé aktuality/Z regionu

15.06.2017
Pří vážné dopravní nehodě dodávky v Náměšti nad Oslavou se zranili tři lidé
Ve středu, 14.června 2017,  v 13,14 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě dodávky na ulici Třebíčská v Náměšti nad Oslavou. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Náměšti nad Oslavou.
Z havarovaného vozidla, které při nehodě narazilo do plynové přípojky, hasiči vyprostili dvě zaklíněné zraněné osoby. Celkem si nehoda vyžádala tři zranění. Jednu zraněnou osobu transportoval do nemocnice vrtulník, dva zraněné převezli zdravotníci do nemocnice sanitními vozy.
Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a s jejich transportem. Jednotka dále zajistila havarovaný vůz proti požáru, zlikvidovala speciálním sorbentem uniklé provozní kapaliny a pomohla s naložením vozidla na odtah.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí – HZS Kraj Vysočina
Foto. HZS Kraj Vysočina