V Jihlavě v sobotu v noci shořela zahradní chatka, při požáru se nikdo nezranil

HZS Kraj Vysočina/ Žhavé aktuality/ Z regionů

07.04.2019
V Jihlavě v sobotu v noci shořela zahradní chatka, při požáru se nikdo nezranil

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v sobotu, 6.dubna 2019,  v noci u požáru zahradní chatky v zahrádkářské kolonii v ulici Zátopkova v Jihlavě. Požár se obešel bez zranění a beze škody.

ViewImage.jpg

Hlášení o požáru přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 22.25 hod. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Jihlavy – Bedřichova.

ViewImage-(1).jpg

V době příjezdu jednotek na místo události byla chatka kompletně v plamenech. Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů. Po pár minutách intenzivního hašení se hasičům podařilo dostat požár pod kontrolu. Úplná likvidace požáru proběhla ještě před půlnocí.

Chatka nebyla využívána. Příčinou vzniku požáru byla s největší pravděpodobností nedbalost

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí HZS Kraj Vysočina
Foto: HZS Kraj Vysočina