False

Technika/Vybavení//Technika

Jihočeští hasiči získali auto od společnosti ČEZ

cez2.png hzs3.jpg
Téměř vánočním dárkem byl se dal nazvat osobní automobil, který v pátek , 14. prosince 2018 obdrželi jihočeští profesionální hasiči od společnosti ČEZ.

ViewImage-aspx-(1).jpg

Předmětem daru od společnosti ČEZ Korporátní služby, s. r. o., byl osobní automobil tovární značky Škoda Octavia combi. Klíčky od vozu předal řediteli jihočeského profesionálního sboru plk. Lubomíru Burešovi manažer we.jpgútvaru dopravní služby ČEZ Korporátní služby, s. r. o., Ing. Pavel Herda. U předání byli přítomni také další zástupci společnosti ČEZ, a. s., a to manžer útvaru požární ochrany a havarijní připravenosti společnosti ČEZ, a. s., Ing. Ivo Novotný a také vedoucí útvaru požární ochrany elektrárny Temelín Ing. Martin Novotný.

xxx-(1).jpg

Škoda Octavia je ve skvělém technickém stavu, je dokonce vybavena pro hasiče nezbvytným modrým majákem a je tedy okamžitě připravena sloužit v rámci Jihočeského kraje.

Vendula Matějů, tisková mluvčí - HZS Jihočeský kraj
Foto: HZS Jihočeský kraj