False

Dobrovolní hasiči v Jihomoravském kraji obdrželi nevyužitý materiál předurčený k činnostem na úseku ochrany obyvatelstva

Technika-Vybavení//Vybavení

07.11.2017
Dobrovolní hasiči v Jihomoravském kraji  obdrželi nevyužitý materiál předurčený k činnostem na úseku ochrany obyvatelstva

34244.jpg
V úterý,  7. listopadu 2017 odpoledne předal náměstek krajského ředitele plk. Mojmír Richtr zástupcům 18 jednotek sborů dobrovolných hasičů předurčených k činnostem na úseku ochrany obyvatelstva materiál, pro který nemáme další využití.

34243.jpg
Hasiči tak obdrželi spací pytle, lehátka a přikrývky, které mohou při svých činnostech v rámci ochrany obyvatelstva použít. Celkem se jednalo o 324 kusů materiálu ve výborném stavu. Nemusí dál ležet ve skladech a poslouží při mimořádných událostech.

Jaroslav Mikoška
firebrno.cz