False

Technika-Vybavení//Vybavení

Otrokovičtí hasiči dostali finanční dar na nákup dýchací techniky

techn-pomoc.png
Velké poděkování patří společnosti PSG Construction a.s., která poskytla profesionálním hasičům ze stanice Otrokovice finanční dar ve výši osmapadesáti tisíc korun. Tento finanční dar je poskytnut pro účely požární ochrany, a to na nákup kompletního přetlakového, vzduchového, izolačního dýchacího přístroje.

ghj.jpg

Jedná se o vysoce výkonný dýchací přístroj pro profesionální hasiče, který v sobě spojuje pokročilou ergonomiku a široké spektrum konfigurovatelných doplňků, které uživateli přinášejí pohodlí a univerzálnost, takže přístroj vyhovuje i těm nejnáročnějším požadavkům.

Dýchací přístroj bude po celou dobu své životnosti umístěn v požární technice dislokované na požární stanici profesionálních hasičů v Otrokovicích.

Tímto firmě vřele děkujeme za poskytnutí finančního daru.

zdroj-text3.pngZdroj :

por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje