False

Setkání přispěvatelů územního odboru Beroun HZS Středočeského kraje

Technika-Vybavení/Vybavení

17.12.2017
Setkání přispěvatelů územního odboru Beroun HZS Středočeského kraje
ViewImage-aspx.jpg
Ve čtvrtek 14. prosince 2017 se v prostoru víceúčelového sálu stanice HZS Beroun uskutečnilo v pořadí už desáté výroční setkání přispěvatelů hasičů. Setkání se zúčastnili také zástupci ostatních složek IZS. 
Celkem bylo pozváno 24 zástupců měst, obcí, právnických, podnikajících fyzických i fyzických osob, které věnovaly finanční či věcné dary v souhrnné hodnotě 626 124 Kč. Mezi největší přispěvatele patří město Beroun, které na základě smlouvy o sdružení prostředků na činnost jednotky požární ochrany v letošním roce poskytlo finanční příspěvek ve výši 350 tisíc korun. Město Hořovice, které rovněž obdobnou smlouvu uzavřelo, poskytlo finanční příspěvek ve výši 70 tisíc korun.

lk.jpg
Za poskytnuté finanční prostředky, či jako věcný dar, se vybavení stanic Beroun a Hořovice rozrostlo mimo jiné o elektrický přetlakový ventilátor LEADER, sadu vysokotlakých vaků SAVA, sadu pro utěsnění trhlin SAVA M2, sušicí skříň na oděvy, obuv a rukavice, přívěs pod člun nebo lehké přilby MSA F 2 X-TREM. Finanční příspěvky byly rovněž využity na soutěž ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel „Velká cena Hořovic 2017“.

d.jpg
Všem zúčastněným přispěvatelům byl jako výraz poděkování předán ředitelem územního odboru plk. Mgr. Milanem Novákem pamětní list.

mjr. Ing. Pavel Šimek
velitel stanice HZS Beroun

Zdroj:
Ladislav Holomčík,  tiskový odbor HZS Středočeského kraje
Foto:HZS Středočeského kraje
 
1