False

Opět vítězství v požárním útoku v Trnavě

Sport/Výsledky soutěží/Celostátní

Opět vítězství v požárním útoku v Trnavě

V těchto dnech se v Trnavě konal další ročník soutěže v požárním útoku denních příslušníků a zaměstnanců HZS ČR. Příjemný sluníčkový den zřejmě přispěl k vítězství hasičů z Pardubic. Letošního ročníku se za Pardubický kraj účastnila opět dvě družstva z krajského ředitelství HZS Pardubického kraje.

Celkem v kategorii žen soutěžilo pět družstev a v kategorii mužů deset družstev z České republiky. Obě družstva z pardubického ředitelství hasičského záchranného sboru si přivezla medaili. Ženy zlatou a muži stříbrnou.
o.jpg

V ženském družstvu o zlato bojovaly tyto příslušnice HZS Pardubického kraje: Barbora Kubínová, Lucie Dubcová, Petra Čaloudová, Lucie Marčíková, Pavel Vtípil, Gabriela Kopřivová, Tereza Chrbolková.

Požární útok dámy zvládly za 35,27 s.

S časem 28,83 s předběhlo 8 týmů pardubické mužstvo ve složení Vítězslav Felcman, Pavel Bér, Vratislav Černovský, Lukáš Žejdlík, Pavel Vtípil, Lucie Dubcová a Tomáš Jirout.

Za krásné umístění družstvům gratulujeme!

Vendula Horáková, tisková mluvčí HZS Pardubického kraje

Foto: HZS Pardubického kraje