False

Sport/Výsledky soutěží/Celostátní

08.06.2023 | Nitra/ Slovensko
Zlatou medaili si přiváží ze soutěže ze Slovenska družstvo hasičů z Pardubic

V Nitře – Nových Zámcích na Slovensku se ve středu  7. června,2023 soutěžilo ve vyprošťování u dopravních nehod. Nechyběl tam ani zástupce z České republiky, konkrétně z Pardubického kraje. Po několik let za sebou se této soutěže účastnilo družstvo hasičů ze Svitav. Letos se tentokrát role reprezentantů ujalo soutěžní družstvo z centrální hasičské stanice Pardubice.

A tým ve složení – nprap. Michal Vraný, nstržm. Ladislav Veit, DiS., nstržm. Vojtěch Mikulecký a nstržm. Jan Špaček, neudělal na soutěži ve vyprošťování u dopravních nehod ostudu a dnes si přivezl zlatou medaili.

Soutěžící si pořadí i jednotlivé a různé scénáře losovali. Hodnotila se taktika zásahu, technika provedení a samozřejmě první před lékařská pomoc. Celkem se soutěže zúčastnilo 10 družstev ze Slovenska, z toho jedno z ČR.

Moc gratulujeme!

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí