Hasiči v Otrokovicích zasahovali u nehody na železničním přejezdu na který před rozjíždějící vlak vjel řidič osobního vozidla.

HZS Zlínský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

07.12.2017
 Dvě jednotky profesionálních hasičů dnes, 7.prosince 2017, krátce před půl jedenáctou hodinou dopolední vyjeli k nehodě na železničním přejezdu.

zel2.jpgKe srážce došlo u předposlední zastávky před hlavním nádražím v Otrokovicích. Zde před rozjíždějící vlak vjel řidič osobního vozidla. Vlak narazil do zadní části vozu a odsunul jej mimo trat i komunikaci.
V době nehody ve vozidle seděli dva lidé, kteří naštěstí neutrpěli žádná zranění. Přesto na místo byla přivolána posádka zdravotnické záchranné služby, která obě osoby vyšetřila.
Hasiči ze stanice Otrokovice a ze stanice Zlín vyjeli na místo nehody se dvěma zásahovými vozidly. U osobního auta provedli protipožární opatření.

Do místa nehody byla vyslána jednotka hasičů Správa železniční dopravní cesty, státní organizace a pracovníci Drážní inspekce.

Místo nehody bylo předáno veliteli drážních hasičů.

Zdroj :
por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje