False

Zábava/Knihovna/Hasičské vtipy

16.12.2016
Hasičské vtipy
Také máte rádi vtipy z hasičského prostředí a rádi byste se o ně podělili s ostatními? Chcete je zveřejnit a pobavit ostatní? Pak neváhejte a příspěvky v podobě vtipů posílejte na adresu redakce@hasici.cz. Vaše příspěvky budou zařazeny do této rubriky co nejdříve.

Hasičské vtipy

,,Dcera se mi vdává, chodila s doktorem a s hasičem." ,,No, a který je ten šťastný?" ,,Hasič, dcera si bere doktora."

Hasičské vtipy

Manželka se ptá svého muže: ,,A skočil by si pro mě do ohně?" Muž: ,,Copak jsem hasič, abych skákal do ohně?"

Hasičské vtipy

Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl. Až přišel na řadu poslední-náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: ,,Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"

Hasičské vtipy

Policista zastaví nákladní auto a říká: „Už potřetí vám říkám, že vám z auta stříká voda!“ Řidič mu odpoví: „A já vám už potřetí říkám, že je to hasičská cisterna!“

Hasičské vtipy

Další vtip může být již na tomto místě od Vás. Stačí se jen registrovat a přípěvek zaslat.